logo

Piaggio Prosecco Van

Mobilny bar
na Twoim weselu lub imprezie.

O nas

Piaggio Ape Prosecco Van.


Facebook


Instagram

Prosecco czyli włoskie białe wino musujące, rzadziej lekko musujące lub stołowe, to zdecydowanie produkt którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Smaczne, delikatne, orzeźwiające – idealne na każdą okazję, pasujące do większości rodzajów potraw lub jako dodatek do przekąsek.  

Oferta wynajmu Prosecco Van na wesela, imprezy plenerowe oraz imprezy firmowe to kolejna usługa proponowana przez naszą firmę. Z powodzeniem, od kilku lat świadczymy profesjonalne usługi w zakresie dostarczania pojazdów oraz napisów weselnych pod nazwą ANSCars Wypożyczalnia samochodów sportowych i motocykli 

 https://anscars.com/oferta-slubna/

Nasze Piaggio zostało przygotowane przez profesjonalistów w 2019r, aby od sezonu 2020r mogło świadczyć usługi na najwyższym poziomie.  Nasz pojazd spełnia wszystkie wymagania techniczne oraz sanitarne. Nasza firma posiada pozwolenie na sprzedaż alkoholu, a na każdą usługę na życzenie mogą otrzymać Państwo fakturę.

Z powodzeniem świadczymy swoje usługi na terenie Krakowa i małopolski. Nie rzadko zdarza się nam dostarczać usługi również na terenie Podkarpacia, Śląska czy województwa Świętokrzyskiego. 


Zapytaj o ofertę

Piaggio prosecco van krakow wynajem drinki z prosecco